Chinosy i jeansy Borélio – spodnie na miarę

Ciesz się idealnie skrojoną garderobą również po pracy i w weekendy! Dzięki ofercie szycia miarowego spodni na każdą porę roku – długich i krótkich – oraz casualowych marynarek, możesz pozwolić sobie na posiadanie całej szafy pełnej świetnie dopasowanej odzieży męskiej na każdą okazję. Twoje ubrania smart casual i casual również będą leżały jak ulał, tak samo jak garnitur szyty na miarę czy indywidualnie zaprojektowane biznesowe koszule.

Wysmakowana elegancja prosto z Belgii

Dzięki nam możesz mieć kompaktową, w pełni funkcjonalną garderobę, pełną ulubionych i często wybieranych ubrań. Mamy dla Ciebie propozycję od belgijskiej firmy Borélio – codzienne marynarki, spodnie sztruksowe, jeansy i chinosy, a także krótkie letnie bermudy. Wszystko to możesz uszyć na zamówienie. Wybieraj spośród najwyższej jakości tkanin, takich jak: tradycyjny brytyjski sztruks, wytrzymałe płótno bawełniane czy legendarnej jakości japoński denim oraz wiele innych. Najlepsi europejscy krawcy przygotują dla Ciebie ubrania Twoich marzeń.

Ubrania szyte na miarę – dlaczego warto je zamówić?

Dzięki Spilliaert możesz w jednym miejscu zamówić indywidualny projekt i szycie miarowe całej Twojej garderoby. Raz na zawsze zapomnij o zupełnym wizerunkowym faux pas, z jakim może wiązać się niedopasowanie płaszcza do butów albo mankietu koszuli do wykończenia rękawa marynarki. Z naszym centrum dowodzenia będziesz spać spokojnie, a modowe kompromitacje ominą Cię z daleka. Co więcej, to Ty będziesz w centrum zainteresowania i zbierzesz wszelkie możliwe komplementy.

Czekamy na wiadomość od Ciebie – z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem ręcznie szytej na miarę garderoby na każdą okazję.

ambiorex 1 ambiorex 2 ambiorex 3 ambiorex 4 ambiorex 5 ambiorex 6 ambiorex 7 ambiorex 8 ambiorex 9 ambiorex 10 ambiorex 11