Szycie garnituru na miarę – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Garnitury szyte przez SCABAL
Garnitury
Garnitury -moda męska
Garnitury najlepszej jakości
Garnitury prestiżowe

Zadzwoń do nas +48 61 436 79 69 lub napisz info@spilliaert.com

Spotykamy się z klientem na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami aby się umówić na konkretną datę. Rezerwacja Spotkania

Garnitury szyte są przez Scabal we własnym zakładzie w Niemczech. Centrala firmy znajduje się w Brukseli, gdzie firma powstała w okresie międzywojennym i działa z ogromnymi sukcesami na polu międzynarodowym przez 80 lat. Tam też znajduje się magazyn, w którym klienci mają do dyspozycji ok. 5.000 różnych tkanin. Ceny garniturów, płaszczy na wymiar i strojów ceremonialnych zależą głównie od wybranej tkaniny.

Jak długo powstaje garnitur na zamówienie?

Standardowe terminy realizacji to 3-4 tygodnie. W trybie ekspresowym szyjemy w ciągu 2 tygodni, co może wiązać się z odpowiednio wyższym kosztem usługi (patrz akapit poniżej – ceny).

Ile trzeba zapłacić za garnitur Scabal na wymiar?

Cena garnituru na miarę zaczyna się od 4.200 złotych. Najczęściej klienci zamawiają ubranie z czystej wełny klasy S.100 [S oznacza skręt] lub S.130. Do garniturów codziennego użytku w sezonie wiosna/lato polecamy wełnę S.100, zaś wyższa klasa skrętności wełny zapewnia cieplejszą i bardziej sprężystą tkaninę, idealną na cały rok.

Cena garnituru na miarę zaczyna się od 4.200 złotych. Najczęściej klienci zamawiają garnitur z czystej wełny klasy "S.100" [skręt] lub "S.130". W tym pierwszym przypadku garnitur kosztuje 4.900 złotych, w drugim 5.900 złotych. Poza tkaninami tych kategorii w kolekcji mamy mnóstwo innych jak na przykład mieszanki wełny z kaszmirem, z jedwabiem lub wełny o skręcie nawet do S.250.

W tym pierwszym przypadku (S.100) garnitur na wymiar kosztuje 4.900 złotych, w drugim (S.130) 5.900 złotych. Poza tkaninami tych kategorii w kolekcji mamy mnóstwo innych, jak na przykład mieszanki wełny z kaszmirem, z jedwabiem lub wełny o skręcie nawet do S.250. Te ostanie tkaniny służą głównie do szycia wyjątkowych ubiorów na specjalne okazje (smokingów black tie lub eleganckich płaszczy), zaś wspomniane wyżej garnitury biznesowe z czystej wełny S.100/S.130 to nasz absolutny bestseller.

Ile kosztuje koszula Spilliaert szyta na miarę?

Koszule na wymiar oferujemy w cenie 475 złotych za sztukę. Cena zawiera wszelkie koszty (podatki, marżę, koszty stałe, materiały, wynagrodzenie dla krawca, konstruktora etc.). Ubranie pochodzi z lokalnej polskiej szwalni, w której każdy krawiec i szwacz są godnie opłacani za swoją pracę, a do produkcji wykorzystuje się tkaniny wytwarzane w Europie.

Jak długo trzeba czekać na zamówioną koszulę?

Termin realizacji zamówienia to 2-3 tygodnie. Koszula szyta na wymiar wymaga przemyślanej pracy rzemieślników oraz indywidualnego podejścia, tak, aby każdy nasz klient nosił swoje ubranie z dumą i prawdziwą przyjemnością.

Ile zapłacę za buty męskie Ambiorix Personal PairTM?

Buty szyte na wymiar kosztują ok. 1.690 złotych za parę (przy czym modele zimowe charakteryzują się wyższymi cenami). Ostateczny koszt obejmuje pełną personalizację każdego z elementów obydwu butów z Twojej pary (cholewka, zapiętek, nosek, obcas, podeszwa, podpodeszwa, obłożyna, podszewka, przyszwa, język, wyściółka, grawerunek dekoracyjny itp.).

Z jakich surowców wykonuje się dostępne u Państwa buty na wymiar?

Buty na zamówienie szyte są ze skóry cielęcej. Umożliwiamy także produkcję butów z innych rodzajów skóry, m.in.: z rekina, konia, strusia. Firma Ambiorix dostarcza sprawdzone rozwiązania oraz najwyższej klasy materiały. Marka słynie z komfortu użytkowania indywidualnie dopasowanego obuwia, a także z trwałości i solidności swoich wyrobów.

Zamówiłem buty szyte na miarę. Kiedy je otrzymam?

Termin realizacji butów męskich wynosi ok. 4 tygodni, począwszy od wyboru parametrów i pomiaru stóp, aż po odbiór gotowej pary na indywidualny wymiar klienta.

Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.