FAQ czyli strona praktyczna

Zadzwoń do nas +48 61 436 79 69 lub napisz info@spilliaert.com

Spotykamy się z klientem na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami aby się umówić na konkretną datę. Rezerwacja Spotkania

Garnitury szyte są przez SCABAL we własnym zakładzie w Niemczech. Centrala firmy Scabal znajduje się w Brukseli, gdzie firma powstała w okresie międzywojennym. Tam znajduje się magazyn, w którym jest ok. 5.000 różnych tkanin. Ceny garniturów, płaszczy i strojów ceremonialnych zależą głównie od wybranej tkaniny.

Standardowe terminy realizacji to 3-4 tygodnie. W trybie ekspresowym szyjemy w ciągu 2 tygodni.

Przykładowe ceny i czas realizacji w zależności od produktu:

Cena garnituru na miarę zaczyna się od 4.200 złotych. Najczęściej klienci zamawiają garnitur z czystej wełny klasy "S.100" [skręt] lub "S.130". W tym pierwszym przypadku garnitur kosztuje 4.900 złotych, w drugim 5.900 złotych. Poza tkaninami tych kategorii w kolekcji mamy mnóstwo innych jak na przykład mieszanki wełny z kaszmirem, z jedwabiem lub wełny o skręcie nawet do S.250.

Koszule oferujemy w cenie 475 złotych. Termin realizacji koszul to 2-3 tygodnie.

Buty kosztują ok. 1.690 złotych (modele zimowe charakteryzują się wyższymi cenami). Buty szyte są ze skóry cielęcej. Umożliwiamy także produkcję butów z innych rodzajów skóry, m.in.: z rekina, konia, strusia. Termin realizacji butów wynosi ok. 4 tygodni.