Sprawdzone i rzetelne

Artykuły i aktualności

Spilliaert » Artykuły

Czym charakteryzuje się materiał na garnitur?

Materiał to jeden z najważniejszych elementów, który wpływa na jakość i trwałość garnituru. Właściwy dobór tkaniny może zadecydować o tym, czy garnitur będzie służył przez wiele lat, czy też szybko ulegnie zniszczeniu. Luksusowe tkaniny świetnie wyglądają, dobrze się układają na(...)

Czytaj więcej

Co oznacza tęgość buta i jak ją poprawnie zmierzyć?

Twoje stopy każdego dnia wykonują gigantyczną pracę, pokonując nawet kilka tysięcy kroków dziennie. Dlatego tak istotne jest noszenie wygodnych butów. Jednak znalezienie odpowiedniego obuwia nie zależy jedynie od standardowego rozmiaru wkładki. Może okazać się, że trzy osoby noszące ten sam(...)

Czytaj więcej

Stylizacje męskie na zimę – na co warto postawić?

Okres zimowy to czas, w którym należy zadbać o dobrze dopasowaną i ciepłą odzież. To ona zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas trudnych warunków atmosferycznych. Warto zastanowić się jednak nad tym, jak aspekty praktyczne połączyć z estetyką ubioru. Sprawdź, jakie stylizacje męskie(...)

Czytaj więcej
Mężczyzna w garniturze w kratę

Modne i klasyczne garnitury w kratkę — jak je nosić?

Jednolite garnitury to esencja klasy i elegancji, ponieważ pasują na prawie każdą okazję. Jeśli posiadasz stylowy i gładki garnitur, ale zależy ci na tym, aby przełamać rutynę, zastanów się nad zakupem garnituru w kratę. Zdaniem ekspertów ten rodzaj wzoru nigdy(...)

Czytaj więcej

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do garnituru?

Szycie garnituru na miarę cieszy się coraz większą popularnością. To bardzo dobra informacja, ponieważ świadczy o wzroście poziomu świadomości wśród konsumentów. Indywidualny projekt spełnia oczekiwania konkretnego mężczyzny, czego nie mogą w pełni zagwarantować modele dostępne w popularnych sklepach z kostiumami.(...)

Czytaj więcej

Stylizacje męskie na jesień – co warto wybrać

Jesień jako przejściowy okres między latem i zimą wymaga odświeżenia garderoby. Letnie ubrania lądują głęboko w szafie, a na zimowe jest jeszcze nieco za wcześnie. Warto więc zastanowić się nad tym, jakie stylizacje jesienne dla mężczyzn będą na topie w(...)

Czytaj więcej

Dlaczego warto uszyć garnitur na miarę?

Chcesz zrobić pozytywne wrażenie na uczestnikach spotkania lub biesiadnikach w trakcie imprezy? Zadbaj o elegancję niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz. Wybierz koszule, spodnie i garnitury na miarę. Otrzymasz od nas gwarancję, że zostaną one dopasowane do Twoich indywidualnych(...)

Czytaj więcej

Najbardziej cenione połączenia kolorystyczne w garniturach

Jak łączyć ze sobą kolory ubrań, by wykorzystać pełny potencjał eleganckiej mody męskiej? Garnitury na miarę to nie tylko idealny krój dostosowany do sylwetki. To również rodzaj tkaniny i kolorystyka, która będzie perfekcyjnie dobrana pod kątem stylu i gustu użytkownika.(...)

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną część garderoby