Spilliaert

Spilliaert logo

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Spilliaert » FAQ

Dowiedz się więcej na temat procesu naszej współpracy z sekcji pytań i odpowiedzi. Wyselekcjonowaliśmy najczęściej zadawane pytania, aby wszystko było dla Ciebie jak najbardziej klarowne.

Standardowe terminy realizacji to 3-4 tygodnie. W trybie ekspresowym szyjemy w ciągu 2 tygodni, co może wiązać się z odpowiednio wyższym kosztem usługi (patrz akapit poniżej - ceny).

Wiadomo, że dla nas liczą się przede wszystkim tkaniny firmy SCABAL. Mamy ich ok. 5.000 różnych do dyspozycji. Kiedy się spotykamy z klientami jesteśmy w stanie je pokazać. Często klienci proszą aby schować jak najwięcej próbników z tkaninami, ponieważ każdy kolejny próbnik utrudnia im wybór tkaniny dla siebie.

Oczywiście. Do Pana tkaniny dodajemy naszą podszewkę, nasze guziki, …

Cena garnituru na miarę zaczyna się od 3.800 złotych. Najczęściej klienci zamawiają ubranie z czystej wełny klasy S.100 lub S.130 [S od „Super” ale konkretnie chodzi o skręt].
W tym pierwszym przypadku garnitur kosztuje 5.200 złotych, w drugim 6.200 złotych. Poza tkaninami tych kategorii w kolekcji mamy mnóstwo innych jak na przykład mieszanki wełny z kaszmirem, z jedwabiem lub wełny o skręcie nawet do S.250.
O cenie decyduje głównie wybrana tkanina.

Koszule na wymiar oferujemy w cenie 510 złotych za sztukę. Cena zawiera wszelkie koszty Koszule są szyte z wysokogatunkowej bawełny.
Koszule smokingowe/frakowe kosztują 540 złotych.
Zamawiając minimalnie 10 koszul jednorazowo dla 1 osoby, można liczyć na rabat 10%.

Termin realizacji zamówienia to 2-3 tygodnie.

Buty szyte na wymiar kosztują ok. 1.890 złotych za parę (przy czym modele zimowe kosztują 150 złotych więcej). Za kombinację różnych skór Ambiorix liczyć również trochę więcej.
Za podeszwy typu Renderbach również liczy się dodatek.

Buty na zamówienie prawie zawsze szyte są ze skóry cielęcej. Umożliwiamy także produkcję butów z innych rodzajów skóry, m.in.: z rekina, konia, strusia. Firma Ambiorix dostarcza sprawdzone rozwiązania oraz najwyższej klasy materiały. Marka słynie z komfortu użytkowania indywidualnie dopasowanego obuwia, a także z trwałości i solidności swoich wyrobów.

Termin realizacji butów męskich wynosi ok. 4-5 tygodni, począwszy od wyboru parametrów i pomiaru stóp, aż po odbiór gotowej pary na indywidualny wymiar klienta.

Oczywiście. W tym przypadku udostępnimy tabelę z rozmiarami standardowymi, wybieramy wspólnie model, kolor i typ skóry, podeszwy, … Dla większych zamówień możemy odstąpić od zasady, że szyjemy według metody „Goodyear” i stosujemy metodę „Blake”, przez co cena będzie niższa.

Tak, jak najbardziej. Do rozmiaru ok. 52. Natomiast nie oferujemy butów ortopedycznych.

Tak. U nas Panie zamawiają buty na wzór męskich. Klientki cenią w nich wygodę, trwałość i ekskluzywny charakter.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną część garderoby