Spilliaert

Spilliaert logo

Renomowana firma

Ambiorix

Spilliaert » Marki » Ambiorix

Buty na miarę tworzone przez belgijską firmę AMBIORIX słyną z doskonałej precyzji ręcznego wykonania oraz szerokiego wyboru modeli, rodzajów i kolorów skór. Nasi klienci bardzo cenią możliwość pełnej personalizacji zamówionych butów. Najczęściej decydują się na obuwie ze skóry cielęcej. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się również mniej popularne skóry, takie jak te z rekina, strusia i konia.

Twoje ręcznie uszyte, idealnie dopasowane

Możesz mieć dokładnie takie buty, o jakich marzyłeś. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretne rozwiązanie, wspólnie wybierzemy model, skórę, podeszwę oraz inicjały do grawerunku. Gdybyś zechciał, zlecimy delikatne podwyższenie obcasa. Nasz doradca jest gotowy spotkać się z Tobą. Uzgodnimy każdy detal wyglądu butów na zamówienie oraz dokładnie wymierzymy Twoje stopy. Trzy do czterech tygodni później otrzymasz uszyte na miarę buty Personal PairTM Ambiorix.

Logo Ambiorix
Brązowe skórzane buty marki Ambiorix uszyte na miarę

Buty idealne – istnieją. Sami sprawdziliśmy!

Każdy z nas, prawdziwych dżentelmenów, dąży do tego, aby wypracować swój unikalny wizerunek. Zlecając nam szycie garnituru na miarę lub smokingu, definiujesz Twój niepowtarzalny styl. Buty męskie wykonane na miarę to jego dopełnienie. Postaw kropkę nad i – obejrzyj naszą ofertę modeli obuwia męskiego z aktualnej kolekcji Ambiorix. Przekonaj się sam, jak pewnie można poczuć się w butach robionych na zamówienie.

Zainwestuj z nami w swój wizerunek z firmą Borélio

Nasza pracownia mieści się w Wielkopolsce, w pobliżu Poznania, lecz jesteśmy mobilni i spotykamy się z klientami na terenie całego kraju, a nawet za granicą – odległość nie gra roli. Wyślij nam wiadomość, korzystając z formularza „Spotkanie”, aby umówić osobistą konsultację z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Produkcja butów na zamówienie Ambiorix
Produkcja butów na zamówienie Ambiorix

Skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną część garderoby