Spilliaert

Spilliaert logo

Spilliaert

O naszej firmie

Spilliaert » O nas

Wychodzimy naprzeciw potrzebom eleganckich mężczyzn, którzy chcieliby stworzyć spójną garderobę, która będzie zaprojektowana zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Sklepy sieciowe nie są w stanie zapewnić pełnej gamy rozmiarów, zaś jakość odszycia i tkanin, nie mówiąc już o wygodzie użytkownika, pozostawia wiele do życzenia.

Doświadczenie nabierane przez ponad 20 lat - Spilliaert

Podjęliśmy wyzwanie ubrania każdego dżentelmena od stóp do głów – polecamy ręcznie szyty garnitur na miarę, indywidualnie dopasowane koszule na miarę oraz trwałe i eleganckie buty na zamówienie Ambiorix.

Dysponujemy aż 5.000 różnych rodzajów tkanin. Ubrania (garnitury, stroje ceremonialne i płaszcze) męskie szyje belgijski producent, Scabal, we własnym zakładzie w Niemczech, z tkanin z własnej produkcji (Anglia) lub z materiału klienta.

Para młoda w samochodzie i ubraniach uszytych na miarę

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z tym jakie są jego oczekiwania.

Światowej klasy producenci

Współpracujemy z światowej klasy producentami:  Scabal, Borélio oraz Ambiorix.

Unikalne wzory i niepowtarzalne kroje

Używamy tkanin, które są niepowtarzalne i unikatowe w skali światowej.

Współpracujemy z firmami

Dostarczamy wysokiej jakości garnitury dla przedstawicieli biznesu.

Mężczyźni wybierający tkaninę do garnituru na miarę

Spójna garderoba - indywidualne potrzeby

Stawiamy na skompletowanie całorocznej garderoby, pełnej wysokiej jakości ubiorów i butów męskich, uszytych lokalnie z wysokiej jakości surowców. Z nami Twoja nowa szafa będzie idealnie zgrana kolorystycznie, a jednocześnie dopasowana do typu Twojej sylwetki, urody oraz osobowości. Szyjemy spersonalizowane koszule na wymiar spilliaert, a także współpracujemy z najlepszymi europejskimi pracowniami krawieckimi (Scabal, Borelio, Ambiorix) – zapewniamy dostęp do tysięcy znakomitych tkanin, skór i dodatków.

Wybierzmy wspólnie Twoją wymarzoną część garderoby

Nie masz czasu? Nie szkodzi, jesteśmy w stanie umówić się z Tobą, nie zakłócając prowadzonej przez Ciebie działalności. Sami jesteśmy w stanie dojechać lub dolecieć do Ciebie i spotkać się z Tobą w umówionym kilka dni wcześniej miejscu i czasie. Dla naszych mobilnych doradców żadna nietypowa lokalizacja nie stanowi jakiegokolwiek wyzwania. Nieważne, czy przebywasz na urlopie, jesteś w podróży służbowej, czy odpoczywasz w domu – podaj z kilkudniowym wyprzedzeniem dokładny termin (data i godzina) oraz adres miejsca konsultacji, a także wszelkie inne niezbędnie dane (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, temat wiadomości), a spotkamy się z Tobą.

Wspólnie wybierzemy ofertę skrojoną na Twoją miarę (np. garnitur i buty męskie na zamówienie, a Ty zaoszczędzisz czas potrzebny na żmudne przymiarki i uciążliwe dojazdy do pracowni krawieckich i szewców.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną część garderoby