Jak łączyć ze sobą kolory ubrań, by wykorzystać pełny potencjał eleganckiej mody męskiej? Garnitury na miarę to nie tylko idealny krój dostosowany do sylwetki. To również rodzaj tkaniny i kolorystyka, która będzie perfekcyjnie dobrana pod kątem stylu i gustu użytkownika.

Pamiętaj, że ubrania to narzędzie pozwalające na budowę Twojego wizerunku. Żeby w nich dobrze wyglądać, musisz doskonale się w nich czuć. Jedynie wtedy wykorzystasz potencjał takich propozycji jak garnitury na miarę szyte. Sprawdź najpopularniejsze trendy i zobacz, jak wykorzystać oferowany potencjał. Moda męska bywa szalona, lecz klasyczna elegancja nigdy się nie zmienia. Nie zapominaj jednak, że na wygląd garnituru w danym kolorze ma również wpływ jego fason i materiał.

Granatowy kontra czarny, czyli tradycyjne garnitury na miarę

Granatowe lub czarne garnitury na miarę to najpopularniejsze rozwiązanie wśród osób szukających zestawu na wydarzenia o podniosłym tonie. Są one niezwykle uniwersalne i świetnie sprawdzą się zarówno podczas imprez służbowych (tj. bankiety lub jubileusze), jak i spotkań rodzinnych (tj. chrzty, śluby, wesela itp.).

Garnitury szyte na miarę w kolorze granatowym są dużo lepszym rozwiązaniem dla osób o jasnej karnacji skóry i jasnych włosach (tj. delikatny brąz, blond lub rude). Czarny garnitur stanowi zaś perfekcyjny zakup dla osób z ciemną karnacją skóry i ciemnych włosach. Do garniturów granatowych świetnie pasują brązowe buty i dodatki, natomiast do czarnego zestawu skomponuj czarne obuwie, czarny pasek i w celu przełamania złote lub srebrne dodatki (tj. spinki do mankietów).

Garnitury z tkanin marki Scabal The Royal

Umów się na konsultację!

Szare garnitury na miarę – casualowa alternatywa na co dzień

Szary lub grafitowy garnitur to alternatywa. Pasuje on jednak do mniej oficjalnych sytuacji – szczególnie w okresie letnim. Od jego odcienia zależy w dużej mierze wybór pozostałych elementów odzieży. Należy jednak mieć na uwadze indywidualne uwarunkowania. Jeśli więc chcesz upewnić się przed wydarzeniem, że szary lub grafitowy garnitur będzie pasować do Twojego image, stylu i charakteru, lepiej udać się do profesjonalnego krawca. W Spilliaert pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Jasny garnitur na miaręSzary garnitur na miarę

Krata dla odważnych

Szukasz garnituru na co dzień i chcesz odejść od standardowych jednolitych wariantów kolorystycznych? Interesującą propozycją dla czarnych, granatowych, grafitowych i szarych zestawów są kraty. Oczywiście wzór nie powinien być krzykliwy, by prezentował się w sposób elegancki. Jest to jednak opcja odbiegająca od normy, która na pewno zostanie zauważona i doceniana przez potencjalnych rozmówców – zarówno w przypadku osób młodych, jak i tych starszych, którzy w dalszym ciągu dbają o swój wizerunek.

Garnitury uszyte na zamówienie Silver Ghost

Kontrast garnituru z koszulą kontra jednolite kreacje

Garnitur na miarę to nie wszystko, o czym musisz pamiętać podczas kompletowania outfitu. Odpowiednio dopasowana koszula męska to kluczowy element zestawu, który dopełni całość kreacji służbowej lub wieczorowej.

Jak dopasować kolorystycznie koszulę do garnituru? Wszystko zależy od tego, w jakim będzie on odcieniu. Jeśli garnitur jest ciemny (niezależnie od tego, czy jest on granatowy, czy czarny), większość mężczyzn decyduje się na koszule w jasnej kolorystyce. Popularnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie barw z tej samej palety lub tworzących silny kontrast, np. biała koszula do czarnego garnituru, błękitna do garnituru granatowego lub różowa koszula z garniturem szarym.

Chcesz jednak wyróżnić się na tle innych mężczyzn podczas wydarzeń o podniosłym tonie? Zastanów się zatem nad jednolitą kolorystyką całego kompletu ubrań. Czarna koszula z czarnym garniturem wygląda wybitnie elegancko. Równie ciekawym, aczkolwiek nieco bardziej szalonym rozwiązaniem jest zestawienie ze sobą koszuli bordowej z granatowym zestawem garniturowym.

Obecna moda męska charakteryzuje się dużą dowolnością w kwestii łączenia ze sobą kolorów. Wybierając eleganckie garnitury na miarę, możesz zdecydować między klasycznymi lub odważnymi połączeniami. Podczas realizacji zleceń i zamówień, zawsze kierujemy się gustem naszych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z zespołem Spilliaert.

Umów się na konsultację!